• Profesjonalna pięlęgnacja <br>i regeneracja dla stóp.<br>

    Profesjonalna pięlęgnacja
    i regeneracja dla stóp.

    Sprawdź

Linie produktów Pharm Foot

Linia UREA
Linia UREA oparta na wysokich stężeniach mocznika. Zapach aloesu i trawy cytrynowej. Wspomagaja walkę z modzelami, nagniotkami, suchą, szorstką i zrogowaciałą skórą oraz pękającymi piętami.
Więcej
Linia ALL IN
Linia ALLIN łączy w sobie wyjątkowe składniki aktywne. Zapach grejpfruta i sorbetu. Poprawia elastyczność i jędrność skóry. działa silnie zmiękczająco na skórę, co ułatwia usuwanie hyperkeratoz.
Więcej
Linia MICROSILVER
Linia MICROSILVER wzbogacona o MIKROSREBRO, posiadające silne właściwości antybakteryjne o zapachu grapefruita sorbet. Jony srebra wzmacniają i chronią skórę, skutecznie eliminując bakterie i grzyby.
Więcej
Linia OZONE OIL
Linia OZONE OIL z zawartością oliwy oznowanej o zapachu zielonej oliwki. Ozon jest jednym z najbardziej skutecznych środków bakteriobójczych, antywirusowych i przeciwgrzybiczych.
Więcej
Linia COLOSTRUM
Linia z innowacyjnym składnikiem. COLOSTRUM to siara bydlęca, naturalny, niezwykle wartościowy surowiec Posiada silne właściwości regeneracyjne, odżywcze i ochronne.
Więcej
ONE SHOT PEDICURE
Kompleksowy zabieg do pielęgnacji stóp. Zestaw zawiera skuteczne preparaty oparte na składnikach aktywnych m.in. MOCZNIK, COLOSTRUM, MIKROSREBROi OLIWAOZONOWANA.
Więcej